Titles you rated
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 5.0
MoonshotRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Leave the World BehindRated ★ 2.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 5.0
About FamilyRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
The GorgeRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
DrumlineRated ★ 1.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 5.0
Patisserie Coin De RueRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 1.5
JokerRated ★ 1.5