Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0