Titles you rated
Liar x LiarRated ★ 4.0- Lovesick EllieRated ★ 4.0
Call Me ChihiroRated ★ 4.0
Bento HarassmentRated ★ 3.5
Nijiiro DaysRated ★ 4.0
Pumpkin and MayonnaiseRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 1.5
Twelve Children Who Want to DieRated ★ 3.0
Assassination Classroom: GraduationRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Baby AssassinsRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
What She Likes...Rated ★ 3.5
My Beautiful Man ~eternal~Rated ★ 5.0- NisekoiRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 1.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0