Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.5
On a Starry NightRated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 3.5
Baby Assassins Everyday!Rated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.5
Saving My Stupid YouthRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5- Lovely ComplexRated ★ 4.0
Beyond GoodbyeRated ★ 3.0
Geek GirlRated ★ 3.0- Meet Me After SchoolRated ★ 3.5
Cosmetic PlayloverRated ★ 3.0
Kogaku Tosen ShichaimashitaRated ★ 2.5
Chastity HighRated ★ 3.5
Batsuichi ga Moteru nante KiitemasenRated ★ 3.0
Older SisterRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0