Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Cocaine BearRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
SuspiriaRated ★ 3.5
Chicken Run: Dawn of the NuggetRated ★ 4.0
XRated ★ 2.5
PearlRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.5
The MediumRated ★ 3.0
21 GramsRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.5
Mars Attacks!Rated ★ 3.5
Mad MaxRated ★ 3.5
BladeRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
CasinoRated ★ 5.0