Movies
Ratings
140
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Hansel & GretelRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 3.0
Two MoonsRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 5.0
The CatRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 3.0
RinguRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
Death BellRated ★ 3.0
PossessedRated ★ 4.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 4.0
Wishing StairsRated ★ 5.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 5.0
The Last ExorcismRated ★ 4.0