Titles you rated
Cowboy BebopRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 4.0- Duchiwa PpukkuRated ★ 4.0
- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
Ranma 1/2Rated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.5
Sgt. FrogRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
BLOOD-CRated ★ 3.5- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0