Titles you rated
Ad AstraRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
PrisonersRated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 3.5
MudRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Point BreakRated ★ 4.0
This Is the EndRated ★ 4.5
Don JonRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The Guard PostRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Vertical LimitRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0