Movies
Ratings
273
The MistRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
OculusRated ★ 3.0
S.I.U.Rated ★ 3.5
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.0
Grave EncountersRated ★ 2.0
New in TownRated ★ 3.5
Untold ScandalRated ★ 3.0
The HuntressesRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 3.5
The Hills Have EyesRated ★ 0.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
The Red ShoesRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5