Series
Ratings
80
The Lincoln Lawyer Season 3Rated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 3.5
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5