Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
One Million Yen GirlRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
ResistanceRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 4.5