Titles you rated
August RushRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Good Luck ChuckRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0