Movies
Ratings
32
Secret ReunionRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.0