Movies
Ratings
122
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0