Titles you rated
Grave EncountersRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Final Destination 2Rated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Saw 3DRated ★ 5.0
Cube²: HypercubeRated ★ 5.0
Final Destination 3Rated ★ 5.0
Memento MoriRated ★ 3.0
Wishing StairsRated ★ 2.0
Hostel: Part IIIRated ★ 5.0
The CollectionRated ★ 5.0
The Ring TwoRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 5.0
The Final DestinationRated ★ 5.0
Are You Scared?Rated ★ 5.0
Horror StoriesRated ★ 1.0
PossessedRated ★ 5.0
The Evil DeadRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0