Titles you rated
BuriedRated ★ 3.0
21 Jump StreetRated ★ 2.5
White Boy RickRated ★ 3.5
Pain and GloryRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
JokerRated ★ 5.0
About a BoyRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
City of GodRated ★ 4.5