Titles you rated
Scent of a WomanRated ★ 2.5
My PrincessRated ★ 1.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
The LegendRated ★ 0.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
All About My MomRated ★ 2.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 1.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Marry Him If You DareRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 5.0