Movies
Ratings
465
Loving VincentRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
The Great BattleRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
CarolRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5