Movies
Ratings
384
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Golden HolidayRated ★ 0.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.5
R2B: Return to BaseRated ★ 1.5
The NeighborsRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 0.5
Now You See MeRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 2.5
Blood and TiesRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5