Movies
Ratings
481
I am a CatRated ★ 4.0
NerveRated ★ 2.5
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 3.5
AllegiantRated ★ 3.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 3.0
SuperbadRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 4.0
The FamilyRated ★ 2.0
HeadhuntersRated ★ 4.0