Movies
Ratings
83
MulanRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
From Me To YouRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0- ChangeRated ★ 3.0
Days of ThunderRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0- Little Big SoldierRated ★ 4.0
- Take OffRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0