Movies
Ratings
64
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0