Series
Ratings
77
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Save MeRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5