Titles you rated
Otomen ~Aki~Rated ★ 2.5
Otomen ~Natsu~Rated ★ 3.5
Oshi ga Joshi ni NarimashiteRated ★ 1.5
Kaette Kitara Ippai Shite.Rated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 5.0
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
BodiesRated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0
Doctor ChaRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 5.0
Delightfully DeceitfulRated ★ 2.5- In the Next Life I Will Be Serious SPRated ★ 5.0
In the Next Life I Will Be Serious Season 2Rated ★ 5.0
Buchou to Shachiku no Koi wa ModokashiiRated ★ 3.5
Guilty: Kono Koi wa Tsumi DesukaRated ★ 0.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.0