Movies
Ratings
654
Reign of AssassinsRated ★ 4.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.5
DororoRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Seven SwordsRated ★ 3.5
SabrinaRated ★ 3.5
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.0
The Secret GardenRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.5
Scary Movie 4Rated ★ 3.5
ScreamersRated ★ 3.0
The Sorcerer and the White SnakeRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
RiddickRated ★ 3.5
OshinRated ★ 3.5
Taxi 3Rated ★ 4.0