Series
Ratings
79
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
WaywardRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
MaidRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
The SocietyRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.0
Mr. Villain's Day OffRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5