Titles you rated
RipplesRated ★ 5.0
Close-KnitRated ★ 5.0
GlassesRated ★ 5.0- SABAKANRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Riverside MukolittaRated ★ 5.0
A Good YearRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Equalizer 3Rated ★ 3.0
The Equalizer 2Rated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.5
Set It UpRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 2.5- WishRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 3.5