Movies
Ratings
549
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 2.0
My Dear EnemyRated ★ 2.0
JawsRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 4.0
Ju-on: The CurseRated ★ 3.0
Cradle 2 the GraveRated ★ 3.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 3.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 5.0
The Devil's AdvocateRated ★ 3.0
Year OneRated ★ 1.0
American Pie Presents: The Naked MileRated ★ 3.0
American Pie Presents: Beta HouseRated ★ 3.0