Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 1.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 0.5
MaleficentRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
Minecraft: The MovieRated ★ 1.5
Nanny McPheeRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.0