Movies
Ratings
71
LooperRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Freddy vs. JasonRated ★ 1.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0