Titles you rated
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
LionRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Dating AmberRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Testament of YouthRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5