Movies
Ratings
274
OnceRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Back-Up PlanRated ★ 3.5
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
SerendipityRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
PsychokinesisRated ★ 1.0
Steel RainRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5