Series
Ratings
96
Mr. SunshineRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0- Men of the Bath HouseRated ★ 3.5
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.5- BossRated ★ 4.5
A New LeafRated ★ 4.0
Love RainRated ★ 2.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Wonderful DaysRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.5
Angel EyesRated ★ 3.5
Three DaysRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 2.5
Big ThingRated ★ 4.5