Movies
Ratings
75
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
The Scent of LoveRated ★ 3.5
OseamRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.5
TaxiRated ★ 2.5
TedRated ★ 1.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 4.0