Titles you rated
The Great White TowerRated ★ 5.0
GourmetRated ★ 4.5- Nine Tailed FoxRated ★ 4.5
Prince HoursRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
- Las VegasRated ★ 4.0
Las VegasRated ★ 4.0