Movies
Ratings
109
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 5.0