Series
Ratings
139
GoblinRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
LiveRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Secret HealerRated ★ 5.0
Mrs. Cop Season 2Rated ★ 4.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0- IcingRated ★ 4.0
- SWAT PoliceRated ★ 4.0
- Yes, SirRated ★ 3.5
PapaRated ★ 3.5- PurityRated ★ 3.5
Guardian AngelRated ★ 3.5- Pink LipstickRated ★ 4.0
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 4.0