Titles you rated
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0- Operation Love SpecialsRated ★ 4.0
- 이제 유괴 같은 건 안할래Rated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 3.5