Movies
Ratings
725
HuntRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Set Me FreeRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.0
JackieRated ★ 2.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 3.5
RumbaRated ★ 1.0
SoulRated ★ 1.0
DuneRated ★ 4.5
Take Care of My CatRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 1.5
Maid in ManhattanRated ★ 1.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5