Movies
Ratings
1194
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
HomunculusRated ★ 4.0
Sword of the StrangerRated ★ 4.5
Mad Max Beyond ThunderdomeRated ★ 3.0
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 3.0
Mad MaxRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Extraction 2Rated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0