Movies
Ratings
559
ExitRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.5
PersonaRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Feng ShuiRated ★ 1.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5