Movies
Ratings
726
VenomRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5