Titles you rated
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
HealerRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 1.0
School 2013Rated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0