Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
300Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0