Movies
Ratings
133
HancockRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Dyatlov Pass IncidentRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
TedRated ★ 0.5
The HolidayRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.0