Movies
Ratings
1543
Uncut GemsRated ★ 3.5
Bride WarsRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 3.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
HolidateRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
I Am a HeroRated ★ 3.5
The KillersRated ★ 3.0
IdaRated ★ 4.5
The BeachRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
Color Out of SpaceRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 4.0