Titles you rated
Taxi Driver Season 3Rated ★ 2.0
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The FableRated ★ 3.0
VigilanteRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.5
Twilight of the GodsRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
My DaemonRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.5