Titles you rated
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 3.5
A Tale of WinterRated ★ 3.0
Claire's KneeRated ★ 4.0
Short CutsRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.5
A Bigger SplashRated ★ 4.0
I've Loved You So LongRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Throne of BloodRated ★ 3.0
ShameRated ★ 3.0
An Autumn AfternoonRated ★ 2.5
Pauline at the BeachRated ★ 3.5
IkiruRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 3.5
YojimboRated ★ 5.0
The EelRated ★ 3.5
Vengeance Is MineRated ★ 3.0
Superpower GirlRated ★ 3.0- With A NightmareRated ★ 1.0
- End of the EdgeRated ★ 3.0