Series
Ratings
45- My Lady Boss, My HeroRated ★ 5.0
Still, Marry MeRated ★ 5.0
Cutie PieRated ★ 5.0
Operation ProposalRated ★ 5.0
Hi! School - Love OnRated ★ 5.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 5.0
I Do, I DoRated ★ 2.5
I am Your TeacherRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
Paradise RanchRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 1.5