Series
Ratings
47- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.5
Bubble GumRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Mrs. CopRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Who Are You?Rated ★ 4.0